Doğu Anadolu’nun en büyük şehir hastanesi hizmete açılıyor

Doğu Anadolu’nun en büyük şehir hastanesi hizmete açılıyor (Milliyet Gazetesi)

Başta İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Bilecik, Erzurum, Kayseri ve Rize olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında toplam 5 milyar lira değerinde alt ve üst yapı çalışmaları gerçekleştiren Süleyman Ekşi İnşaat’ın, 2018 yılı itibariyle devam eden 15 şantiyede toplam 1.5 milyar lira bedelinde kamu- taahhüt işi bulunuyor.

Süleyman Ekşi İnşaat’ın tamamladığı projeler arasında; Sakarya Stadyumu, Emlak Konut gelir paylaşımı ile Türkiye’deki ilk ödüllü yabancı yatırım sermayesinin girdiği ve en iyi proje seçilen İdealistKent, İtalya’dan mimarlık ödüllü alan Bilecik Üniversitesi Kampüsü ve Sakarya Üniversitesi Kampüsü gibi birçok kültür, eğitim, spor ve sağlık kompleksi bulunuyor.

Devam eden projelerinin 1.5 milyon metrekare kapalı inşaat alanına sahip olduğunu belirten Süleyman Ekşi İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Ekşi, tamamlandığında bölgenin en kapsamlı hastanesi olacak olan 385 milyon lira yatırım bedeline sahip Erzurum Şehir Hastanesi’nin Ağustosta hizmete açılacağını söyledi. Ekşi, “1900 yatak kapasiteli Erzurum Şehir Hastanesi’ni Ağustos ayının sonunda teslim etmeyi planlıyoruz. 265 bin metrekare alanda hizmet verecek olan Hastanemiz, Kars, Ardahan gibi çevre illere de kaliteli sağlık hizmeti verecek” dedi.

 

2 milyar TL yatırım

Türkiye genelinde 5 milyar liralık üst ve altyapı projelerine imza attıklarını anlatan Ekşi, İstanbul’un en büyük kentsel dönüşüm projesini de hayata geçirdiklerini ifade etti. Ekşi, “Gaziosmanpaşa’da Ahes Misal İstanbul’u inşa ediyoruz. 2 milyar lira yatırım değerine sahip proje, 2 bin 400 konut, 359 odalı otel, cadde dükkanları ve ofis bloğundan oluşuyor. Bin 600 dairelik ilk etap, 2019 sonunda teslim edilecek” diye konuştu. Konut alıcıları için bu dönemde önemli fırsatlar oluştuğuna dikkat çeken Ekşi, “Hükümetin önemli adımları ardından inşaat firmalarının başlattığı indirim kampanyasına biz de dahil olduk. Bu fırsatların piyasayı hareketlendirdiğini görüyoruz” dedi.

 

DİĞER WEB SİTESİ HABER YANSIMALARI;

Erzurum Şehir Hastanesi Ağustos'ta hizmete açılacak! (Emlak Kulusi)

Haberin Devamı; https://emlakkulisi.com/erzurum-sehir-hastanesi-agustosta-hizmete-acilacak/572770

 

Doğu Anadolu’nun en büyük şehir hastanesi hizmete açılıyor (3D Konut)

Haberin Devamı; https://3dkonut.com/dogu-anadolu-nun-en-buyuk-sehir-hastanesi-hizmete-aciliyor/haberi/

 

Doğu Anadolu’nun en büyük şehir hastanesi hizmete açılıyor (Meydan.com)

Haberin Devamı; https://meydan.com.tr/ekonomi/dogu-anadolunun-en-buyuk-sehir-hastanesi-hizmete-aciliyor/

 

Doğu Anadolu’nun en büyük şehir hastanesi hizmete açılıyor (Haberlerdenevar)

Haberin Devamı; https://www.haberlerdenevar.com/haberdetay/7763290/Dogu-Anadolunun-en-buyuk-sehir-hastanesi-hizmete-aciliyor-haberi

 

Doğu Anadolu’nun en büyük şehir hastanesi hizmete açılıyor (Haberin Olsun Tv)

Haberin Devamı; http://www.haberinolsun.tv/dogu-anadolu-nun-en-buyuk-sehir-hastanesi-hizmete-aciliyor/1594/

 

Erzurum Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak 2018? (İnşaat Deryası)

Haberin Devamı; http://www.insaatderyasi.com/erzurum-sehir-hastanesi-ne-zaman-acilacak-2018-8788h.htm